وب سایت سیدرضا جمشیدی

رونمایی از سایت رسانه مسئولیت اجتماعی

با هدف اطلاع رسانی در حوزه مسئولیت اجتماعی و انعکاس اخبار مسئولیت اجتماعی شرکت ها، از سایت رسانه مسئولیت اجتماعی به آدرس csrrasaneh.ir در اول مرداد ماه ۱۳۹۹ رونمایی شد.

رسانه مسئولیت اجتماعی

به گزارش پایگاه خبری دانستنی آنلاین، سایت csrrasaneh.ir که یک سایت اطلاع رسانی عملکرد مسئولیت اجتماعی شرکت ها است با ارائه سرویس‌ها و خدمات جدیدی در این حوزه قصد دارد اطلاع رسانی در حوزه مسئولیت اجتماعی و انعکاس اخبار مسئولیت اجتماعی شرکت ها را تسهیل کند.

سیدرضا جمشیدی، مدیرمسئول رسانه مسئولیت اجتماعی در زمینه ضرورت‌ها و دلایل راه‌اندازی این وب‌سایت گفت: «نبود رسانه تخصصی در حوزه مسئولیت اجتماعی ما را بر آن داشت تا به شیوه ای حرفه ای این موضوع را دنبال کنیم. وی در زمینه امکانات و خدمات این سایت و تمایز آن افزود: « امکان ثبت گزارش عملکرد مسئولیت اجتماعی شرکتها در وبسایت رسانه مسئولیت اجتماعی فراهم است.» گفتنی است این رسانه، به مناسبت این رونمایی، اقدام به انتشار اخبار مسئولیت اجتماعی کرده و علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فعالیت‌ها و خدمات آن می‌توانند به سایت رسانه مسئولیت اجتماعی به آدرس csrrasaneh.ir مراجعه کنند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.