وب سایت سیدرضا جمشیدی

جمشیدی نامزد شرکت در انتخابات نمایندگان مدیران مطبوعات شد

به گزارش پایگاه خبری دانستنی آنلاین به نقل از دبیرخانه هیات نظارت بر مطبوعات، هیات ناظر بر انتخابات هفدهمین دوره انتخابات نماینده مدیران مسئول، امروز( ۲۲ آبان ماه ۹۷ )در جلسه ای با حضور نمایندگان سه قوه، صلاحیت ۱۶۷ نامزد هفدهمین دوره انتخابات نماینده مدیران مسئول در هیات نظارت بر مطبوعات را تایید و اسامی آنان را اعلام کرد.

براساس این گزارش، آقای سید رضا جمشیدی( Seyed Reza Jamshidi ) با کد نامزدی : ۹۶۶ ، صاحب امتیاز و مدیر مسئول پایگاه خبری دانستنی آنلاین، دارای ۲۵سال سابقه مدیریت رسانه، صاحب امتیاز کانون تبلیغات شبکه پذیرش آگهی، عضو تشکل های صنفی رسانه ای، مالک سایت های تجاری و فعال درتجارت الکترونیک از سال ۸۲ تاکنون و صاحب امتیاز و مدیر مسئول فصلنامه دانستنی اقتصاد، نامزد شرکت در انتخابات می باشد.

لازم به ذکر است که انتخابات نماینده مدیران مسئول در هیات نظارت بر مطبوعات، ساعت ۱۰ صبح روز یکشنبه ۲۷ آبان ماه به صورت الکترونیکی برگزار می شود. ضمنا با توجه به امکانات سامانه جامع رسانه‌ها که هفته آینده شاهد برگزاری دومین تجربه انتخابات الکترونیکی نماینده مدیران مسئول در هیات نظارت بر مطبوعات است، مدیران مسئول واجد شرایط می توانند با استفاده از تلفن همراه خود از هر نقطه کشور در این انتخابات شرکت کنند. همچنین مدیران مسئول رسانه‌ها تنها با استفاده از آی‌پی‌های داخلی می‌توانند نماینده خود در هفدهمین دوره هیات نظارت بر مطبوعات را انتخاب کنند و به‌کار بردن فیلترشکن و یا استفاده از آی‌پی‌های خارجی در زمان اخذ رای، امکان‌پذیر نیست.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.